Choď na obsah Choď na menu
 


Ďalšia operácia pod falošnou vlajkou?

Dňa: 10 Jan 2015

Masaker vo Francúzsku bol devastujúcim zločinom proti slobode.

 

         Ale skutočne ho spáchala banda šialených, iracionálnych moslimov, ktorí sa rozhodli nemilosrdne zabíjať kvôli poníženiu svojho proroka?

         Francúzi by sa mali opýtať, čo viedlo členov ich spoločnosti k spáchaniu takých chladnokrvných vrážd svojich spoluobčanov?
         Francúzsko by sa malo opýtať samé seba, prečo zhadzovalo bomby na moslimov. Kto nadšene obhajoval tieto „intervenčné“ vojny? Aká bola úloha napríklad Bernard-Henri Lévyho, hlavného obhajcu vojny proti Líbyi?

         Načo bol všetok ten zbytočný rozruch kvôli búrkam? Kto viedol túto vojnu proti moslimom v srdci Európy? Bolo to naozaj v mene tolerancie?

         Sloboda a smiech sú naozaj drahocenné, ale nebola to francúzska „socialistická“ vláda, ktorá obťažovala a zakazovala najlepšieho a najúspešnejšieho komika vo Francúzsku, Dieudonné M’bala M’bala, pretože si robil posmešky z náboženstva holokaustu?    Kto tlačil francúzsku vládu, aby podnikla také tvrdé akcie proti umelcovi; nebola to lobistická skupina CRIF (Rada židovských inštitúcií vo Francúzsku – pozn. prekl.)?

         Ak chce Európa žiť v mieri, mohla by zvážiť, že nechá žiť v mieri ostatné národy. Nasledovaním vrtochov loby sme odsúdili Paríž k osudu Aleppa, nedaj bože.

Ale je tu alternatívny príbeh, ktorý prevracia naše vnímanie tohto katastrofálneho parížskeho masakru na hlavu.

         V to ráno sa 18-ročný Hamíd Murád, podozrivý ako jeden z troch teroristov zapojených do včerajšieho útoku, sám prihlásil na polícii v Charleville-Mezieres. Údajne sa pokojne vzdal potom, ako počul svoje meno v správach. A podľa svojich tvrdení nemal nič spoločné so včerajšou akciou. Bizarné, nie? Nie tak celkom.

         Hoci každý antiterorisický odborník súhlasil s tým, že včerajší útok na Charlie Hebdo bol profesionálnou prácou, zdá sa byť dosť amatérske, aby „vysoko vycvičený terorista“ zanechal svoj občiansky preukaz. A odkedy si teroristi berú na svoju operáciu občiansky preukaz? Jedným možným vysvetlením je, že takzvaní teroristi potrebovali niekoľko hodín navyše, aby opustili Francúzsko alebo aby sa vyparili. Museli oblbnúť francúzsku políciu a rozviedku, aby prehľadala nesprávne miesta a nesprávnych ľudí. Je možné, aby jednoducho podstrčili ukradnutý alebo sfalšovaný občiansky preukaz v aute, ktoré opustili?
Ak bol scenár takýto, tak je možné, že včerajší útok nemal nič spoločné s „džihádistickým terorizmom“. Je dosť možné, že to bola ďalšia operácia pod falošnou vlajkou. Kto by za tým mohol byť? Použite svoju predstavivosť.


Zdroj: Gilad Atzmon

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.