Choď na obsah Choď na menu
 


Nemcovova vražda bola s najväčšou pravdepodobnosťou vykonaná pod falošnou vlajkou

The Saker ( viac o autorovi> )

1.3.2015

Boris Nemcov bol zastrelený v Moskve. Bol to jeden z najcharizmatickejších vodcov "liberálnej" alebo "demokratickej" "proti-systémovej" opozície v Rusku (prosím pochopte, že v ruskom kontexte "liberálne" a "demokratické" znamená pre-americké alebo dokonca CIA-vedené, zatiaľ čo "proti- systémové "znamená moc malé, aby dostali čo len jediného zástupcu v Dume).


            Bol zastrelený iba niekoľko dní pred ohlásenou demonštráciou tej istej "liberálnej" alebo "demokratickej" "proti-systémovej" opozície naplánovanej na 1. marca.

            Ako už som na tomto blogu mnohokrát vysvetlil, "liberálna" alebo "demokratická" "proti-systémová" opozícia v Rusku má ľudovú podporu niekde v oblasti 5% (maximálne). Inými slovami, je politicky "mŕtva". 

            V nádeji, že dostane do ulíc väčšie množstvo ľudí, sa "liberálna" alebo "demokratická" "proti-systémová" opozícia spojila s ultra-nacionalistami (väčšinou prospešní idioti pre CIA) a homosexuálnymi aktivistami (tiež užitoční idioti pre CIA). Očividne to nebolo dosť.

A teraz, s "perfektným" načasovaním, bol Nemcov zavraždený.

            Všetci vieme, ako na to propaganda CIA zareaguje. Bude to úplne rovnaké ako u MH-17: Vrah Putin !!! Demokracia zastrelená !!! Sloboda zabitá !!! atď., atď., atď.

            Myslím si, že nie je pochýb, že sa jedná buď o neuveriteľne nepravdepodobnú, však možnú a pre Putina veľmi nešťastnú náhodu a Nemcov bol zastrelený nejakým bláznom niečo ako zlodejom, alebo to bol úplný prototyp operácie Západu pod falošnou vlajkou: vezmite vyhoreného politika, ktorý nemal žiadnu dôveryhodnosť u ľudí s IQ väčším ako 70, a inštantne ho premeníte v "mučeníka pre slobodu, demokraciu, ľudské práva a civilizáciu".

            Mimochodom, ako ja predpokladám, jedná sa o falošnú vlajku a očakávam, že to bude neuveriteľný úspech na Západe a fiasko v Rusku: teraz, Rusi už vidia takéto aranžmány na míľu ďaleko a po MH-17 všetci očakávali falošnú vlajku. Takže jediné, čo to spôsobí, bude väčšia nepriateľstvo Rusov voči Západu a ich zomknutie okolo Putina. 

            Avšak v cisárstve toto bude niečo obrovské, väčšie než Politkovská a Litvinenko dohromady. Bude vytvorená "Nemcovova" cena, niekde bude vztýčená socha Nemcova (vo Varšave?), Americký kongres presadí "Nemcovov zákon" a klasická "demokratická hagiografia" bude vydaná.

            Čo mi ale robí najviac starostí, je to, že ruské bezpečnostné služby o tomto útoku nevedeli a nezastavili ho. Toto je veľké zlyhanie FSB, ktorá teraz musí zistiť, kto to urobil. Predpokladám, že nájdu človeka, na ktorého zvrhnú vinu, ktorý nebude mať žiadne dokázateľné kontakty s žiadnymi západnými službami, a kto, ideálne bude v kontakte s nejakými ruskými službami (ako Andrei Lugovoi ).

            Čo sa "liberálnej" alebo "demokratickej" "proti-systémovej" opozície týka - najpravdepodobnejšie premenujú nadchádzajúci protest na "uctenie pamiatky Nemcova" a dostanú do ulíc viac ľudí.

Určití ľudia v Langley dnes dostali povýšenie.

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.