Choď na obsah Choď na menu
 


Nesmieme ani šepnúť o okupácii z 15. marca 1939

Zdroj z ČT: Nesmieme ani šepnúť o okupácii z 15. marca 1939, dostali sme generálny zákaz zhora

Americká ambasáda chce ovplyvňovať políciu a štátne zastupiteľstvo v ČR cez nový grant pre české neziskovky!

VK ( viac o autorovi> )

24.3.2015

         Kontaktoval nás zamestnanec Českej televízie, aby nás informoval o pomeroch, ktoré teraz vládnu na Kavčích Horách. V súvislosti s presunom americkej armády cez české územie dostalo vedenie Českej Televízie už 3. marca príkaz, aby nezaradila do vysielania historické filmové pásmo k výročiu okupácie českých krajín z 15. marca 1939.

          Nežiaduce konotácie by vraj mohli ohroziť hladký priebeh presunu amerických vojsk plánovaný na koniec tohto mesiaca . Príkaz pochádza z Úradu vlády ČR. 

          A druhá správa je ešte horšia,  - Americká ambasáda totiž oznámila grant pre české neziskovky, aby ovplyvňovali štátne zastupiteľstvo a políciu!


Zákaz na vysielanie spomienok na ČT

            Čo k tomu dodať? Ak je táto informácia pravdivá, potom veľa koncesionárov si zaiste dobre všimlo , že štátna televízna vysielačka vo svojom programe 76. výročie naozaj ignorovala.

            Okupácia II. Republiky z 15. marca 1939 je najväčšou tragédiou nášho národa. Je to príbeh zrady na našom národe, zrady našich súčasných spojencov, je to memento zlovoľnosti a podrazu tých, na ktoré sme vtedy spoliehali najviac. 

            Práve táto okupácia zasiala do myslí slovenských občanov taký odpor k akýmkoľvek formám obsadzovania krajiny cudzími vojskami, vrátane odporu i napríklad len na tranzit cudzích vojsk a ku všetkým formám "dočasných" pobytov vojsk u nás. Prečo teda televízia mlčala ako zarezaná?

            Komu slúži Česká televízia? Nemeckému mediálnemu priemyslu? Ľuďom napojeným na havlistické obskurné spolky všeobjímajúcej lásky, aj keby mala tá láska ísť cez mŕtvoly? 

            Keď sa pozrieme na ČT a na ich spravodajstvo, tak vidíme onú "Propaganda Machine", ktorá sa ukrýva za spravodajstvom. Česká televízia už ani žiadne spravodajstvo pomaly nerobí, robí len publicistiku. Guerillovú. 

            Teda takú, proti ktorej nie je obrany. Česká televízia je totiž štátna vysielačka, ktorú si občania musia povinne platiť. Našťastie zatiaľ nie je povinné si ju zapínať a sledovať, ale od toho tiež nie sme ďaleko. Oblbovanie občanov a selektívne pozývanie prevarených figúrok do diskusných relácií je potom kapitolou samou pre seba.

            Kto zakazuje pripomienku výročia okupácie z roku 1939 v Českej televízii? Tak táto otázka stojí úplne zle. ČT je iba nástrojom niekoho iného. Ten niekto iný dáva rozkazy. Ten niekto iný púšťa do vysielania agitky proti prezidentovi Zemanovi, ten niekto iný presadzuje pre-židovský akcent dokumentárneho vysielanie ČT, pretože toľko relácií o holokauste, koľko vysiela ČT za mesiac, toľko nevysielajú ani všetky štátne televízie na západe za celý rok dokopy. 

            Prečo ale ČT ignorovala výročie okupácie z roku 1939? Pretože to nie je v záujme politickej objednávky!

            Môžeme sa tváriť, že sa nič nedeje, ale ono sa deje. Vláda ČR už pripomína skôr vládu zemskú, nesuverénnu, vládu naskrz protektorátnu. Na jej čele je slabý politik, v jeho pozadí silný oligarcha, ktorý si na svojom vlastnom straníckom volebnom zjazde postaví do dozorného grémia amerického veľvyslanca. 

            Pán veľvyslanec, ako predstaviteľ okupačnej mocnosti v ČR, ktorý sa verejne po svojom nástupe do funkcie vyhrážal posilnením spolupráce ambasády s českými neziskovkami  za účelom "ozdravenia spoločnosti od korupcie", teraz svoj sľub naplnil.

Americká ambasáda sa rozhodla miešať do záležitostí ČR

            Poslednou perlou amerického vyčíňania v Česku je totiž uverejnenie "protikorupčného" grantu americkou ambasádou v Prahe . Posúďte sami, čo je náplňou grantu a zatajte dych:

            Veľvyslanectvo sa zaujíma o návrhy, ktoré v súlade s cieľmi vlády USA významne podporujú otvorenosť, transparentnosť a zodpovednosť. Výber sa zameria predovšetkým na tých žiadateľov či už jednotlivcov, alebo organizácie, ktorí môžu dokázať, že už v minulosti uskutočnili úspešné programy. Návrhy sa majú pohybovať v rozmedzí 5.000 až 50.000 dolárov (cca. 125.000 až 1.250.000 Kč).

·         Osvetové kampane

·         Zapojenie civilnej spoločnosti a občianska angažovanosť

·         Odpolitizovanie verejnej služby

·         Ochrana whistleblowerov

·         Posilnenie transparentnosti verejných súťaží a vo financovaní politických strán

·         Regulácia lobbystických aktivít

·         Podpora Polície ČR a prokuratúry v ich snahách o zlepšenie efektivity vyšetrovania a stíhania kriminality a verejnej korupcie

·         Ochrana integrity policajných a bezpečnostných zložiek

            Ak toto nezačne riešiť BIS ako priame zasahovanie cudzej krajiny do vnútorných záležitostí štátu, tak potom môžeme BIS rovno zrušiť. 

            Škandálny je fakt, že grant cielia dokonca aj na silové orgány ČR, na políciu a prokuratúru. Toto je absolútne bezprecedentné porušenie diplomatického statusu ambasády a vláda by mala okamžite konať, vyzvať na okamžité zrušenie grantu, pretože je absolútne neprípustné, aby cudzia mocnosť ovplyvňovala štátne, úradné a silové zložky štátu skrze svoje financovanie z grantov! 

            V opačnom prípade je povinnosťou vlády ČR vydať evikciu, teda príkaz na vysťahovanie ambasády! Volajte svojich poslancov, posielajte emaily!

            Podľa všetkého americká rozviedka infiltrovala štruktúry vládnych politických strán v ČR a súčasná vláda je len derivátom tohto ovládnutie. A má teraz z Česka doslova Klondike a Divoký Západ, kde si môže dovoliť všetko.

            Kolega ma upozorňoval, aby som túto spojitosť tu neuvádzal, že je príliš odvážna, až provokatívna, ale ja si nemôžem pomôcť. Pozrite sa na vládu ČR a povedzte si, či pracuje v záujme ľudu a nášho štátu? 

            Koľko posledných rozhodnutí vlády, povedzme za posledný rok, bolo rozhodnutiami zo Strakovej akadémie a koľko ich bolo z konzultácií na koberčeku na americkom veľvyslanectve, na koberčeku v Bruseli, na koberčeku v Bielom dome? 

            Prejazd americkej armády? Ubytovanie cudzích vojakov v kasárňach AČR? Vyhrážanie občanom za protesty proti prejazdu? Ale to je len špička ľadovca.

            Pán veľvyslanec bol aj na zjazde ČSSD, nielen na zjazde hnutia ANO. Niekto namietne, že išlo o formálne pozvanie. Hmmm, už ste niekedy videli, aby si Angela Merkel na zjazd svojej partaje pozývala amerického veľvyslanca? 

            Alebo pán Holland vo Francúzsku? Viete si predstaviť zjazd akejkoľvek politickej strany v USA, ktorá by si pozvala na zjazd treba ruského veľvyslanca? Je to absurdné. 

            Tie pozvanie totiž sú očakávané. Českí politici chodia na americkú ambasádu tak často, ako do krámu kupovať žemle. A princíp podriadenosti zalezie pod nechty. Oni si tí českí politici potom nedovolia amerického miestodržiteľa v ČR nepozvať. A v tom je ten kameň úrazu.

            Politická pohostinnosť z tohto pohľadu potom hraničí až s vlastizradou. Tá tenká línia medzi partnerstvom a vlastizradou, tá je prekračovaná vládou prakticky dnes a denne. Už ani prakticky nevedia, kedy tí politici pracujú v záujme partaje, štátu alebo Američanov, pretože sa to všetko zlieva dohromady ako farby na rozmočenom obraze maliara. 

            V určitej chvíli politik ČR nevie, čo je dobré pre Česko, pretože mu stačí vedomie toho, že je to dobré pre pána veľvyslanca a pre jeho krajinu, ktorú zastupuje.

Ako sa tlačia vašim deťom skrutky do hlavy?

            Určite ste zaregistrovali hrozivú skutočnosť, snahu o prepisovanie dejín a výsledkov II. sv. vojny. Na oslavy víťazstva nad fašizmom do Moskvy skoro nikto zo západných politikov nepríde.

            Deťom v českých školách sú o II. sv. vojne rozprávané lži a doslova chiméry. Ako nám napísala jedna z čitateliek, keď si všimla, že jej dcéra v zošite na dejepis má zápis o Stalingrade v tomto znení: "Nemecké vojská proti Stalinovi, ktorý za dobu svojej krutovlády zabil na 50,000,000 ľudí, vzdoroval až do 2. februára 1943 ... ".

            Cítite tam tú intonáciu v tej vete? Pani som odpovedal v emaile, aby ihneď dcéru zo školy odhlásila. V takejto škole by som ja svoje dieťa nenechal ani minútu. Ale toto nemajú učitelia z vlastnej hlavy. To sú osnovy a podklady k výučbe, ktoré prichádzajú zo zhora. 

            A tam už o výučbe rozhoduje politická objednávka. Tam už áno. Prepisovanie dejín je nebezpečný fenomén. Na základe dejín existuje náš štát v súčasnej podobe. Kto chce znovu otvárať odsunom Nemcov? Kto má záujem na tom, aby sa európske národy znovu pobili medzi sebou ako psy? Kto potichu plánuje rozvrat Európy? Destabilizáciu? Vojnové "UMPRUM" na globálny spôsob?

            ČT má teda generálny zákaz na vysielanie spomienok. A taký zákaz je nebezpečný pre budúcnosť našej krajiny. Keď mladí ľudia zabudnú a neuvidia spomienky našej krajiny na obrazovke, za nejakú dobu tie spomienky zmiznú. 

            Vyblednú v pamäti aj na filmovom páse. Manipulácia s históriou je opovrhnutia hodná. Manipulácia so spomienkami je zločin. Za mnoho rokov si deti spomenú na školský zošit, že sa v ňom písalo o krutom Stalinovi a zúbožených vojakoch Wehrmachtu. 

            V podvedomí sa história pomaly prekreslí, vinník a obeť, obranca a útočník sa zamenia a za 20 rokov tu bude generácia ľudí, ktorí budú pľuvať na Beneša, domáci odboj, Červenú armádu a na vojakov, ktorí v roku 1938 museli opustiť bunkre v Sudetskom pohraničí . 

            Ten proces už začal, práve teraz vaše deti sú prvé na rade vo svojich školách.

Zasahovanie cudzích mocností do behu nášho štátu prekročilo tak ďalšiu hranicu. Kontrolujú nám televíziu, naše deti, volebné zjazdy našich najsilnejších strán a teraz už budú mať cez neziskovky pod palcom aj políciu a prokuratúru. 

            A to s požehnaním alebo skôr vďaka nečinnosti a strachu našej vlády postaviť sa na odpor.

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.